Organ prowadzący

Krystyna Smektała

Dyrektor

Krystyna Smektała

Nauczyciele

Katarzyna Szmyt
Energiczna, przebojowa i uśmiechnięta, zawsze chętna do działania. Otwarta na potrzeby dzieci, kompetentna w niesieniu wsparcia i uśmiechnięta we wspólnej zabawie. Kreatywna w działaniu. Zawsze profesjonalnie przygotowana do zajęć. Lubi wzbogacać swój warsztat pracy, nuda i stereotypy są jej obce. W pracy z dziećmi odnajduje szczęście i satysfakcję oraz możliwość wyładowania swojej energii.
Kocha podróże, w ciepłych krajach czuje się najlepiej.
Prywatnie mama Oli, Stasia i Wojtka.
Zawodowo absolwentka Wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego (Edukacji wczesnoszkolnej).
Agnieszka Żak
Kompetentna i skrupulatna w pracy. Dobro dzieci jest jej największą wartością. Bardzo oddana swoim małym podopiecznym, jej pokłady cierpliwości wydaja się nie mieć końca. Stara się jak najlepiej przybliżyć dzieciom otaczający świat. Zajęcia z Panią Agą są zawsze ciekawe, odkrywcze i rozwijające. Z troską pomaga przezwyciężyć kłopoty, z radością pląsa na wszystkich zabawach dla dużych i małych Koniczynek.
W pracy czuje się spełniona. W ogrodzie znajduje spokój i inspirację. Prywatnie mama Adasia i Małgosi. Zawodowo absolwentka Wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego oraz logopeda.
Agnieszka Woźniak
Sylwia Kłossowska

Nauczyciel wspomagający

Julia Ratajszczak

Pomoce nauczyciela

Liliana Pieszak
Wulkan energii i chęci do działania. Dba o estetyczną stronę naszych sal, tworząc piękne dekoracje.
Jej otwarte ramiona są ukojeniem niejednej łzy. Z radością pląsa z dziećmi i czyta książki, samoloty z papieru nie są dla niej wyzwaniem.
Hiszpania to jej drugi dom.
Prywatnie mama Kuby i Oskara.
Anna Olszewska
Uśmiechnięta i zawsze gotowa do pomocy. Papier i nożyczki nie są dla niej wyzwaniem, potrafi wyczarować cuda. Jest kreatywnym sprawcą wszelkich dekoracji. Chętnie poczyta, przytuli i zbuduje domek z klocków.
Nasza koniczynkowa biegaczka i motywatorka do aktywności.
Prywatnie szczęśliwa żona 🙂
Alina Gorczyca
Magdalena Tomczak

Kuchnia

Monika Kaźmierczak
Nasz koniczynkowy, energiczny master chef. Uśmiechem obdarza wszystkich dbając o estetykę kulinarnej strony przedszkola. Prywatnie mama.
Anna Duszczak